Karlštejn

olej, karton, 40 x 50 cm, sign. LD nečitelně, rám

Provenance: Antiquarian Ostrovní

ID: 226972

Auction price: 600 CZK (25 €)

Planned termination: 01. 09. 2022 14:20

Current price: 600 CZK (25 €)