olej, plátno, karton, 1985, 29 x 20 cm, sign. PD nečitelně, rám
Provenance: Antiquarian Ostrovní
Auction price: 200 CZK (9 €)
Planned termination: 07. 05. 2024 14:26
Current price: 200 CZK (9 €)