Růže

olej, plátno, karton, 1985, 29 x 20 cm, sign. PD nečitelně, rám

Provenance: Antiquarian Ostrovní

ID: 228680

Auction price: 200 CZK (9 €)

Planned termination: 01. 09. 2022 14:29

Current price: 200 CZK (9 €)