Arthur Graff (1906-1971)

olej, plátno, karton, 19 x 24 cm, rám

Provenance: Antiquarian Ostrovní

ID: 229140

Auction price: 1.200 CZK (43 €)

Planned termination: 04. 06. 2020 14:56

Current price: 1.200 CZK (43 €)