Jablko

litografie, 1989, 14,7 x 14,7 cm, sign. PD Marcela 1989, rám, č. 9/45, na rámu drobné oděrky

Provenance: Antiquarian Ostrovní

ID: 231311

Auction price: 50 CZK (3 €)

Planned termination: 19. 12. 2022 15:30

Current price: 50 CZK (3 €)