Turek-Lišák

Sázava pod Barborou

olej, sololit, 1980, 48,5 x 68 cm, sign. PD Turek- Lišák 80, rám

ID: 234145

Auction price: 500 CZK (18 €)

Planned termination: 22. 06. 2020 20:24

Current price: 500 CZK (18 €)