J. Solovjev

Vrba u rybníka

akvarel, tuš, papír, 28,5 x 43,5 cm, sign. LD J. Solovjev, pasparta

Provenance: Antiquarian Ostrovní

ID: 234971

Auction price: 700 CZK (25 €)

Planned termination: 01. 06. 2020 15:35

Current price: 700 CZK (25 €)