Březiny na Českomoravské vysočině

akvarel, papír, 1971, 31 x 44 cm, sign. LD nečitelně, pasparta

Provenance: Antiquarian Ostrovní

ID: 234976

Auction price: 200 CZK (9 €)

Planned termination: 01. 09. 2022 14:44

Current price: 200 CZK (9 €)