Jan Halla (1926-1988)

Přízrak

litografie, 1976, 58,5 x 40,5 cm, sign. PD Jan Halla 76, č. 56/98, při okraji mírně zašpiněno

ID: 237063

Auction price: 600 CZK (23 €)

Planned termination: 18. 08. 2020 19:06

Current price: 600 CZK (23 €)