Josef Matějka (1881-1953)

Halda

akvarel, papír, 1934, 20,5 x 27,8 cm, sign. PD J. Matějka květen 1934, rám, na papíře zažloutlé skvrnky, rám poškozen

ID: 237136

Auction price: 200 CZK (8 €)

AUCTION IS TERMINATED: 09. 11. 2020 23:42

Current price: 200 CZK (8 €)

Last auctioneer: ID7**8 History of bids