Ladislav Zívr (1909-1980)

Z cyklu z mikrosvěta

akvarel, tuš, papír, 1979, 43,5 x 31,5 cm, sign. PD Zívr 1979, rám

Provenance: Antiquarian Ostrovní

the member of Skupina 42

ID: 241125

Auction price: 8.500 CZK (340 €)

AUCTION IS TERMINATED: 17. 02. 2020 15:16

Current price: 8.500 CZK (340 €)

Last auctioneer: ID7**8 History of bids