Vesnička

olej, karton, 18 x 23,5 cm, rám, rám poškozen

Provenance: Antiquarian Dlážděná

ID: 242155

Auction price: 300 CZK (11 €)

AUCTION IS TERMINATED: 28. 01. 2020 18:18

Current price: 300 CZK (11 €)

Last auctioneer: ID7**3 History of bids