Ludmila Jiřincová (1912-1994)

Odmítnutá petice

litografie, 36 x 22 cm, sign. PD L. Jiřincová, rám, č. 19/100, zažloutlý papír

Provenance: Antiquarian Ostrovní

the disciple of prof. T. F. Simon

ID: 243292

Auction price: 6.000 CZK (215 €)

Planned termination: 04. 06. 2020 15:24

Current price: 6.000 CZK (215 €)