Petr Ptáček (1965)

Závodník

litografie, 2009, 20,8 x 20,7 cm, sign. PD Petr Ptáček 2009, č. 28/100

ID: 245886

Auction price: 300 CZK (12 €)

Planned termination: 17. 09. 2020 20:54

Current price: 300 CZK (12 €)