olej, plátno, 66,3 x 87 cm, sign. LD Ma, rám, rám poškozen

ID: 248691

Auction price: 4.000 CZK (160 €)

Planned termination: 10. 12. 2020 23:30

Current price: 4.000 CZK (160 €)