Josef M. Černovický (1906-1991)

Venkovský motiv

olej, plátno, 39 x 42,5 cm, sign. LD J. M. Černovický, rám, na zadní straně razítko z výstavy Souboru čs. výtvarníků

Provenance: Antiquarian Dlážděná

ID: 248810

Auction price: 1.500 CZK (63 €)

AUCTION IS TERMINATED: 06. 12. 2021 18:03

Current price: 1.500 CZK (63 €)

Last auctioneer: ID6**6 History of bids