Portét Janinky Lavanteové

olej, karton, 63,5 x 50,5 cm, sign. PD 1943, rám, rám poškozen

ID: 248957

Auction price: 1.500 CZK (60 €)

Planned termination: 07. 12. 2020 22:48

Current price: 1.500 CZK (60 €)