Ivan Kostík (1911-1967)

Zátiší s maskou

olej, plátno, 50 x 61 cm, rám

ID: 249240

Auction price: 1.500 CZK (60 €)

Planned termination: 11. 02. 2021 18:44

Current price: 1.500 CZK (60 €)