Ivan Kostík (1911-1967)

olej, plátno, 1954, 45 x 36,5 cm, sign. LD Kostík 54, rám, vzadu nalepen štítek ČSVU, na rámu oděrky

ID: 249504

Auction price: 1.500 CZK (60 €)

Planned termination: 11. 02. 2021 19:00

Current price: 1.500 CZK (60 €)