Roubenky

olej, karton, 23 x 32,5 cm, sign. PD, rám, na rámu odérky

ID: 249546

Auction price: 500 CZK (20 €)

Planned termination: 10. 12. 2020 17:38

Current price: 500 CZK (20 €)