Podzim

akvarel, tuš, papír, 19,6 x 29,8 cm, sign. PD nečitelně, na zadní straně razítko sbírky

Provenance: Antiquarian Dlážděná

ID: 250388

Auction price: 200 CZK (8 €)

AUCTION IS TERMINATED: 25. 11. 2020 19:12

Current price: 200 CZK (8 €)

Last auctioneer: ID6**9 History of bids