Děti

olej, pvc deska, 30 x 40 cm, sign. PD nečitelně, rám, na rámu oděrky

Provenance: Antiquarian Ostrovní

ID: 251447

Auction price: 300 CZK (13 €)

Planned termination: 01. 09. 2022 15:01

Current price: 300 CZK (13 €)