James Baker Payne (1813-1890)

The North Terrace / Severní terasa

litografie, 1839, 30,8 x 41 cm, značeno LD J. B. Payne 1839, značeno PD The North Terrace, zažloutlý papír, na papíru místy zahnědlé skvrny

ID: 252351

Auction price: 120 CZK (5 €)

Planned termination: 08. 02. 2022 22:24

Current price: 120 CZK (5 €)