Páter Kajetán Rischling

olej, plátno, 64 x 47 cm, plátno místy poškozeno

Provenance: Antiquarian Ostrovní

ID: 254565

Auction price: 3.200 CZK (134 €)

Planned termination: 01. 09. 2022 15:05

Current price: 3.200 CZK (134 €)