Dívky

olej, plátno, sololit, 24,5 x 16,5 cm, rám

Provenance: Antiquarian Ostrovní

ID: 254568

Auction price: 1.600 CZK (67 €)

Planned termination: 01. 09. 2022 15:06

Current price: 1.600 CZK (67 €)