Eva Natus-Šalamounová (1934-2014)

Vzdej se!

litografie, 1991, 35 x 45,2 cm, sign. DU Eva Natus-Šalamoun, č. 26/50, na papíře drobné skvrnky, při okrajích lehce pokrčený papír

ID: 256128

Auction price: 1.200 CZK (50 €)

Planned termination: 10. 02. 2022 18:54

Current price: 1.200 CZK (50 €)