Karel Benetka (1938)

tuš, akvarel, papír, 22,5 x 18 cm, sign. PH Benetka, zezadu autorská razítka

ID: 256187

Auction price: 450 CZK (19 €)

Planned termination: 10. 02. 2022 19:04

Current price: 450 CZK (19 €)

Last auctioneer: ID6**1 History of bids