Karel Benetka (1938)

Ne, pane, já jsem poctivý státní úředník. Tak malý úplatek od vás skutečně nemohu příjmout

tuš, akvarel, papír, 22,5 x 19 cm, sign. PD Benetka, zezadu autorská razítka

ID: 256188

Auction price: 450 CZK (19 €)

Planned termination: 10. 02. 2022 19:06

Current price: 550 CZK (23 €)

Last auctioneer: ID1**5 History of bids