Josef Trunke

Vysoké Tatry

olej, karton, 47,5 x 67,5 cm, sign. PD Trunke, rám, na zadní straně štítek s popisem autora

ID: 257122

Auction price: 2.000 CZK (84 €)

Planned termination: 10. 02. 2022 19:32

Current price: 2.000 CZK (84 €)