Josef Jiří Kamenický (Lískovec)

Březový háj

olej, sololit, 31 x 40,5 cm, sign. LD J. Kamenický, rám

ID: 257125

Auction price: 1.200 CZK (50 €)

Planned termination: 10. 02. 2022 19:34

Current price: 1.200 CZK (50 €)

Last auctioneer: ID3**2 History of bids