Letní les

olej, sololit, 23 x 28 cm, sign. PD. Šindelář ?, rám, malba mírně zašpiněna

ID: 257129

Auction price: 600 CZK (25 €)

Planned termination: 10. 02. 2022 19:40

Current price: 600 CZK (25 €)