Gustav Maran (1886-1983)

Mořský břeh

olej, karton, 35 x 47,5 cm, sign. PD S. G. Maran, rám, malba zašpiněna, rám mírně poškozen

Provenance: Antiquarian Dlážděná

ID: 259854

Auction price: 1.500 CZK (63 €)

AUCTION IS TERMINATED: 06. 12. 2021 18:18

Current price: 1.500 CZK (63 €)

Last auctioneer: ID6**6 History of bids