Trosky

olej, plátno, 35 x 61 cm

Provenance: Antiquarian Ostrovní

ID: 260171

Auction price: 200 CZK (9 €)

Planned termination: 01. 09. 2022 15:30

Current price: 200 CZK (9 €)