Josef Jíra (1929-2005)

Svoboda

litografie, 15 x 10,7 cm, sign. PD J. Jíra 89, na zadní straně přání k Vánocům a do Nového roku 1990

Provenance: Antiquarian Dlážděná

the disciple of prof. K. Minar and M. Holy, member of Nova skupina

ID: 260237

Auction price: 1.000 CZK (42 €)

AUCTION IS TERMINATED: 06. 12. 2021 18:09

Current price: 1.900 CZK (80 €)

Last auctioneer: ID7**8 History of bids