Hroch

akvarel, tuš, papír, 15 x 23 cm, monogr. PD Ky., zašpiněný, při okrajích poškozený papír

Provenance: Antiquarian Ostrovní

ID: 264928

Auction price: 50 CZK (3 €)

Planned termination: 30. 08. 2022 15:39

Current price: 50 CZK (3 €)