Procesí

akvarel, tužka, papír, 1926, 34 x 24 cm, sign. LD nečitelně, zašpiněný, při okrajích poškozený, potrhaný papír

Provenance: Antiquarian Ostrovní

ID: 264929

Auction price: 800 CZK (34 €)

Planned termination: 30. 08. 2022 15:40

Current price: 800 CZK (34 €)