Lorenc

Chalupa v horách

olej, plátno, překližka, 1958, 21 x 32,5 cm, sign. PD Lorenc 1958, rám, malba zažloutlá, rám zašlý

Aantiqari.at Radhošťská

ID: 264955

Auction price: 250 CZK (11 €)

Planned termination: 29. 04. 2024 18:58

Current price: 250 CZK (11 €)