Rastislav Michal (1936)

Ráno v Paříži

litografie, 1976, 44 x 29 cm, sign. PD Michal, č. 7/12, na zadní straně popsáno autorem, LD monogr. na kameni M, v horní části lehce ohmataný papír

the disciple of prof. J. Vodrazka, A. Pelc, M. Holy and K. Soucek, member of UVU

ID: 266367

Auction price: 1.000 CZK (42 €)

Planned termination: 29. 04. 2024 19:10

Current price: 1.000 CZK (42 €)