Pivoňky
akvarel, papír, 1949, 42 x 32 cm, sign. PD V. Neckář 57, rám, na rámu oděrky
Provenance: Antiquarian Ostrovní
ID: 267977
Auction price: 3.500 CZK (146 €)
Planned termination: 07. 05. 2024 15:00
Current price: 3.500 CZK (146 €)