Viktor Pešek (1900-1986)
olej, plátno, 44,8 x 58,5 cm, sign. PD Pešek, rám, rám oděrky
Aantiqari.at Radhošťská
Auction price: 2.500 CZK (105 €)
AUCTION IS TERMINATED: 29. 04. 2024 20:14
Current price: 2.500 CZK (105 €)