Na kraji lesa
olej, plátno, 50,5 x 65,5 cm, sign. LD J. Baumbruck, klínový rám
Provenance: Antiquarian Dlážděná
ID: 277534
Auction price: 600 CZK (25 €)
Planned termination: 22. 05. 2024 18:00
Current price: 600 CZK (25 €)