Krajina s rybníkem
akvarel, papír, 1937, 24 x 33,8 cm, sign. PD Holík 37, rám, malba zašlá, na několika místech fleky
Aantiqari.at Radhošťská
ID: 279038
Auction price: 100 CZK (5 €)
Planned termination: 29. 04. 2024 21:20
Current price: 100 CZK (5 €)