V. Souček
akvarel, papír, 1928, 47 x 30 cm, sign. PD Souček V.1928
Aantiqari.at Radhošťská
Auction price: 1.500 CZK (63 €)
AUCTION IS TERMINATED: 29. 04. 2024 21:24
Current price: 1.500 CZK (63 €)