Jakub Špaňhel (1976)
akryl, plátno, 2004, 130 x 100 cm, sign. vzadu Jakub Špaňhel
Auction price: 150.000 CZK (6.250 €)
Planned termination: 11. 06. 2024 14:44
Current price: 150.000 CZK (6.250 €)