Ludmila Jiřincová (1912-1994)
litografie, 20 x 12 cm, sign. PD L. Jiřincová
the disciple of prof. T. F. Simon
Auction price: 2.000 CZK (84 €)
Planned termination: 11. 06. 2024 15:01
Current price: 2.000 CZK (84 €)