Ludmila Jiřincová (1912-1994)

Květinové vlasy

litografie, 10,8 x 7,7 cm, sign. DU L. Jiřincová, při dolním okraji mírně zažloutlý papír

Provenance: Antiquarian Dlážděná

the disciple of prof. T. F. Simon

ID: 281902

Auction price: 250 CZK (11 €)

Planned termination: 20. 05. 2024 18:30

Current price: 250 CZK (11 €)