litografie, 47,5 x 34 cm, sign. PD Cinybulk, při okrajích mírně zažloutlý papír, na papíře skvrnky
the disciple of prof. J. Svab at Officina Pragensis, prof. Salcman at Charles University in Prague
ID: 189225
Auction price: 150 CZK (7 €)
Planned termination: 23. 05. 2024 16:08
Current price: 150 CZK (7 €)