Hotel štěstí
akryl, plátno, 2022, 69,9 x 50,1 cm, sign. PD Raiser 22, klínový rám
Aantiqari.at Radhošťská
ID: 281677
Auction price: 7.000 CZK (292 €)
Planned termination: 11. 06. 2024 17:00
Current price: 7.000 CZK (292 €)