olej, karton, 19 x 19 cm, sign. PD Wimer, rám
Provenance: Antiquarian Dlážděná
Auction price: 100 CZK (5 €)
Planned termination: 22. 05. 2024 18:31
Current price: 100 CZK (5 €)