Karel Benetka (1938)

Ve skleníku

olej, plátno, 2015, 45 x 60 cm, sign. PD Benetka 2015, rám, vzadu nalepen autorský štítek s popisem

ID: 90

Auction price: 18.800 CZK (752 €)

AUCTION IS TERMINATED: 28. 10. 2019 16:32

Current price: 18.800 CZK (752 €)

Last auctioneer: ID5**3 History of bids